Twoja przyszłość rozpoczyna się tu – kariera na morzu, w sektorach offshore i energetycznym.

Poland Hp

WAŻNA INFORMACJA

W związku z zagrożeniem rozpowszechnienia się koronawirusa, w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, od wtorku 17 marca br. do odwołania pracownicy firmy V.Ships Poland pracują zdalnie.

Dotychczasowe sprawy można załatwiać telefonicznie lub mailowo.

Informacja pod numerem telefonu +48 58 620 95 50

 

 

WAŻNA INFORMACJA

Ze względu na przepisy dotyczące ochrony danych osobowych, nie przyjmujemy żadnych bezpośrednich aplikacji. Twój e-mail zostanie usunięty w celu ochrony danych osobowych.

Odwiedź nasz portal rekrutacyjny - www.vcrew.com - gdzie będziesz mógł wyszukać dostępne pozycje lub złożyć aplikację. Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

 

V.Ships Poland powstało w 1990 roku i stało się jednym z pierwszych przedsiębiorstw pozyskujących załogę na statki zagraniczne.

Od ponad 20 lat nasz zespół stwarza możliwość zatrudnienia na statkach oraz na instalacjach offshore w lokalizacjach, takich jak: Ameryka Południowa, Azja, Europa i Afryka Zachodnia.

Biuro znajdujące się w Gdyni - mieście posiadającym silne tradycje związane z żeglugą - stanowi bazę, w której nasz zespół:

  • Rekrutuje i zarządza personelem zatrudnionym na statkach V.Ships
  • Zapewnia załogę na statki armatorów zewnętrznych
  • Rekrutuje i wdraża wykwalifikowany personel techniczny oraz zarządzający V.Ships w branży lądowej
  • Rekrutuje i wdraża wykwalifikowany personel dla sektora energetycznego na całym świecie

V.Ships Poland posiada certyfikat Lloyd's Register LRQA ISO 9001:2015 Quality Systems oraz jest autoryzowaną filią centrum testowego Marlins, które dokonuje oceny umiejętności językowych kandydatów.

ll3

 

Ponadto V.Ships Poland jest Partnerem PPNT, Pomorskiego Parka Naukowo-Technologicznego w Gdyni, który jest największym w Polsce hubem organizacji działających na styku biznesu, nauki i technologii. 

ll3

Jeżeli chcecie dowiedzieć się wszystkiego o nowych projektach i możliwościach w V.Ships - od teraz dzięki naszej nowej zakładce Projekty  możecie być zawsze na bieżąco.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko podczas Targów Pracy w Gdańsku :)