Poland Services

Rekrutacja

V.Ships Poland zatrudnia pracowników sektora morskiego i zazwyczaj ma w swojej ofercie kilkanaście stanowisk. W 2009 roku firma rozpoczęła przeprowadzanie rekrutacji dla sektora offshore i dziś oferuje możliwość rozwoju zawodowego zarówno w sektorze offshore, jak i energetycznym na całym świecie.

Motywowanie personelu

Posiadając ponad 20-letnie doświadczenie w motywowaniu załogi, jesteśmy pewni, że zapewniamy najwyższej jakości zarządzanie załogą. Pracownicy otrzymują całodobowe wsparcie od dedykowanego crew managera oraz ze strony działu podróży V.Ships.

Planowanie

Personelowi oferujemy długotrwałe zatrudnienie w ramach V.Group w oparciu o 12-miesięczne umowy bazujące na stałych cyklach rotacyjnych.

Zarządzanie załogą

Na rzecz V.Group oraz klientów zewnętrznych, nasz zespół zapewnia dostosowane do indywidulanych potrzeb usługi zarządzania załogą, które obejmują: selekcję, procedury związane z zatrudnieniem, usługi kadrowo-płacowe oraz planowanie rozwoju osobistego.

Statki offshore 

Współpracując z Subsea7, Mainport, SBM Offshore, Perenco, ENI Saipem, Statoil, Varada Marine oraz innymi firmami związanymi z sektorem offshore oraz przemysłem naftowym i olejowym, V.Ships Poland zapewnia możliwość rozwoju zawodowego doświadczonym operatorom pozycjonowania dynamicznego (DP) oraz inżynierom na statkach offshore na całym świecie.

Dostarczenie i oddanie statku do użytkowania

Doświadczeni inżynierowie oraz operatorzy DP pracują na statkach w wielu lokalizacjach, m.in. w Keppel (Singapur) i Drydocks World (Dubaj).

Operacje subsea

Kooperacja z IT International Telecom daje nam możliwość zagłębienia się w technologie subsea oraz bliskiej współpracy z tą branżą.

V.Ships zarządza kablowcami wyposażonymi w system pozycjonowania dynamicznego (DP) oraz zdalnie kierowanymi (ROV), dzięki czemu oferuje zatrudnienie zarówno oficerom pokładowym, jak i pracującym w dziale maszynowym, którzy poszukują możliwości zdobycia doświadczenia w szybko rozwijającym się sektorze morskim.

Energetyka

Współpraca z konsultantami RC stwarza wiele możliwości dla specjalistów w dziedzinie przemysłu gazowego i naftowego.

Inżynierowie mechanicy, specjaliści HSE, technicy z branży HVAC, operatorzy produkcji, oraz pracownicy związani z powyższymi branżami mogą znaleźć zatrudnienie w czołowych norweskich koncernach olejowych, jak również w przedsiębiorstwach na całym świecie.