Na początku stycznia 2014 roku jeden z naszych marynarzy, Kapitan Zbigniew Szot odwiedził Gdańską Autonomiczną Szkołę Podstawową i spotkał się tam z grupą uczniów.

Kapitan Zbigniew Szot nie tylko promował branżę morską wśród najmłodszych, ale również wyjaśnił na czym polegają jego codzienne obowiązki podczas pracy na statku Sao Luiz, należącym do floty DP shuttle tankers, znajdującej się pod zarządem V.Ships. Podkreślił również, jak wiele rozmaitych możliwości oferuje praca w środowisku morskim - nie tylko pracę na morzu, ale i na lądzie.

Mamy ogromną nadzieję, że to niewielke, ale znaczące wydarzenie, stanie się kolejnym ważnym elementem większej kampanii, której celem jest wzmocnienie pozytywnego wizerunku całej branży morskiej oraz przypomnienie, zarówno młodzym, jak i starszym uczniom, o szerokim wachlarzu możliwości oferowanym przez ten sektor na morzu oraz na lądzie.

Duże podziękowania kierujemy do uczniów, za ich zaangażowanie, radość, spontaniczność i okazywany podczas spotkania entuzjazm oraz do Kapitana Zbigniewa Szota za przybliżenie i zainteresowanie najmłodszych branżą morską.

primary school